siber güvenlik

TİP PROJE

- Bekilli Belediyesi; 2014 yılında köy statüsünden mahalleye dönüşen 11 yerde kaçak yapılaşmanın önüne geçilmesi amacı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu TİP PROJELERİ vatandaşların kullanımına sundu.

- Yeni yapılacak binalarda uygulanacak olan projeler Bükrüce, Çamköy, Çoğaşlı, Deşdemir, Ekizbaba, Gömce, Köselli, Poyrazlı, Sırıklı, Üçkuyu ve Yeşiloba Mahallelerinde kullanılabilecek.

- Köy Yerleşim alanları içerisinde yaşayan vatandaşlara Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak Denizli Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu tip projeler veriliyor.

- Adı geçen mahallelerde 30 metrekareden başlayıp 206 metrekareye kadar konut, besihane, tarımsal depo, atölye gibi fonksiyonlarda toplamda 24 adet tip proje Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlandı.

- Ücretsiz Tip Projeden faydalanmak isteyen vatandaşlar, tapu ve parsel bilgileri ile Bekilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne başvuru yaparak istediği tip projeyi ücretsiz alıp uygulatabilecek.